Kim jesteśmy?

3Mark Spółka z o.o. jest firmą zajmującą się wdrażaniem rozwiązań obszaru inteligentnej automatyki budynkowej, czyli systemów klasy BMS oraz świadczeniem usług konsultingowych w obszarze IT.

Spółka została założona w 2015 roku w celu wykorzystania synergii wynikającej z doświadczenia jej założycieli, którzy całe swoje zawodowe życie poświęcili branży IT. Zdobyte doświadczenia oraz kompetencje pozwoliły zbudować w 3Mark trwały i silny fundament do rozwoju innowacyjnych rozwiązań obszaru BMS oraz konsultingu IT.

W przygotowywanych przez 3Mark rozwiązaniach główny nacisk zawsze kładziony jest na jakość oraz wsparcie. Naszym zdaniem są to podstawowe elementy pozwalające budować zdrowe i owocne relacje z Klientami.

W obszarze BMS 3Mark podjął współpracę z APA INNOVATIVE, wiodącym dostawcą rozwiązań BMS na polskim rynku. W wyniku zawiązania współpracy oraz odbytych szkoleń 3Mark stał się integratorem systemu VISION BMS, na tą chwilę w naszej opinii najbardziej kompletnego i wyróżniającego się jakościowo produktu klasy BMS dostępnego na polskim rynku branży inteligentnej automatyki budynkowej.

Więcej na temat naszych usług można dowiedzieć się na poniższych stronach. Zapraszamy do kontaktu.